top of page
_2024_iUSD_Sergi_Huzura_Yolculuk_OpenCall_FINAL (1).jpg

"Huzura yolculuk" 
Huzura sahip olmak mümkün mü? Ekonomik zorluklar, kopuk ilişkiler, savaşlar gibi bir çok zorlukla dolu bu dünyada huzura sahip olmak mümkün mü?
Sanatın gücü sayesinde, uzmanlık alanınızı kullanarak, huzura giden bir yolculuğun neye benzeyeceğini gösterin. Eseriniz, huzuru bulmaya yönelik kişisel yolculuğunuzun bir yorumu olabileceği gibi, toplumun geneli için arzu ettiğiniz bir yolculukla ilgili de olabilir.

Başvuru Formu için

Submission Form

"Journey to Peace"
Is it possible to have peace? In a world full of economic difficulties, broken relationships, war, etc. is it possible to have peace? Through the power of art, use your area of expertise to show what a journey to peace can look like. The art you submit can be an interpretation of your personal journey to find peace, or it can be a journey you wish for yourself or society at large.

İSTANBUL ULUSLARARASI SANAT DERNEĞİ
WhatsApp Image 2021-11-08 at 19.45.00.jpeg

İstanbul Uluslararası Sanat Derneği İstanbul’da yaşayan ve çalışan Türk ve yabancı sanatçılardan oluşan bir gruptur.

Biz, profesyonel, amatör sanatçılara ya da sanata ilgi duyanlara şehirdeki sanat projeleri üzerine çalışmak ve onları birlikte sergilemek için imkan sağlamayı amaçlıyoruz. Suluboya, yağlıboya, fotoğraf, geleneksel İslami hat sanatı, kentsel duvar resmi gibi çok geniş bir yelpazede sanatsal çalışmaları destekliyor ve teşvik ediyoruz.

TG12.jpg

Uluslar arası bir dernek olarak dünya çapında pek çok sanatçıyla bağlantımız var. Biz farklılıklar ve kültürler arası anlayışın teşviki için çalışıyoruz.

Uluslar arası bir merkez olarak İstanbul da çok farklı kültürleri ve hayat tarzlarını zengin bir şekilde temsil etmektedir. Derneğimiz bu çeşitliliğin görüldüğü, tecrübe edildiği ve sanatsal şekilde ifade edildiği bir merkez olma amacı sunuyor. Merkezimiz İstanbul’un geleneksel Balat mahallesinde, Fatih.

popupSM 6.jpeg

Toplumsal çalışmalar - Sanat merkezimizde üyelerimiz için düzenli sergiler tertip etmeyi ve toplumda sanatı desteklemek için birlikte çalışmayı amaçlıyoruz.

Geçmişte üyelerimiz ulusal ve uluslar arası okullarla ve şehirdeki mülteci merkeziyle toplumsal sanat projeleri yaptı. Biz, bu sanat topluluğunun topluma sanatıyla hizmet vermesini ve toplumun da sanatla zenginleşmesini istiyoruz.

IUSD Branding ADS-05(1).jpg

İlham Yaratıcılık Destek

  • Instagram
  • Facebook

Eğer bize katılmak, bizimle çalışmak, bizimle eserlerinizi sergilemek isterseniz info@istanbulsanatdernegi.com  adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

bottom of page